• Forma i czas dostawy

Przewidywany czas dostawy Twojego zamówienia widoczny jest przy "koszyku" oraz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.  Czas ten może się różnić w zależności od wybranych artykułów i metody wysyłki. Bardziej dokładną szacunkową datę dostawy można znaleźć w potwierdzeniu wysyłki, które otrzymasz na Twój adres e-mail, kiedy zamówienie będzie już w drodze.

Kurierzy InPost dostarczają przesyłki  w godz. 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

Kurierzy DPD dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

 

Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem:

InPosT: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia. Kurier podejmie dwie próby doręczenia przesyłki. W przypadku niepowodzenia, paczka wróci do nadawcy.

DHL Parcel: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia. W przypadku braku doręczenia, paczka zostanie przekazana do najbliższego punktu DHL Parcel. Paczka pozostanie tam do odbioru przez okres 7 dni. Informacja o nieudanej próbie doręczenia oraz lokalizacji paczki zostaniesz poinformowana/y mailowo lub sms przez DHL.

DPD: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD i dopiero stamtąd zostaje odesłana do borse.pl

Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

Chcemy, aby zamówione artykuły dotarły do Ciebie jak najszybciej. Może zdarzyć się tak, że niektóre produkty są gotowe do wysyłki szybciej niż inne.

W takim przypadku otrzymasz je w oddzielnej paczce.

Jeżeli zakupione produkty wyślemy w kilku przesyłkach, poinformujemy Ciebie o tym z wyprzedzeniem.

 

Paczkomat InPost - 12,50PLN

Kurier InPost  - 14 PLN

Kurier - 15PLN

Za pobraniem dodatkowo 4 PLN