• Autopay wcześniej BlueMedia

Autopay(1).png

Sklep Borse.
pl oferuje swoim klientom wygodną i szybką metodę płatności - szybki przelew internetowy. Dzięki tej opcji możesz błyskawicznie opłacić swoje zakupy bez konieczności zakładania dodatkowych kont czy kart.

Jak działa szybki przelew internetowy w Borse.pl?

  1. Wybierz "Szybki płatności Online" jako formę płatności podczas finalizowania zamówienia.
  2. Zostaniesz przekierowany do systemu Autopay, gdzie wybierzesz swój bank z listy dostępnych opcji.
  3. Zaloguj się do bankowości internetowej za pomocą swoich danych dostępu.
  4. Potwierdź płatność.
  5. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie sklepu w ciągu kilku minut, a Ty otrzymasz potwierdzenie realizacji transakcji.

Zalety szybkich przelewów internetowych w Borse.pl:

  • Szybkość: Płatność jest realizowana błyskawicznie, dzięki czemu możesz cieszyć się zakupem bez zbędnej zwłoki.
  • Nie musisz zakładać dodatkowych kont ani kart, aby dokonać płatności. Wystarczy Ci jedynie dostęp do bankowości internetowej.
  • Bezpieczeństwo: System Autopay posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i wykorzystuje szyfrowanie SSL, co zapewnia ochronę Twoich danych i bezpieczeństwo transakcji.

Problemy z dostępnością płatności:

Niestety, w niektórych przypadkach Twoja preferowana forma płatności może być niedostępna. Dzieje się tak z przyczyn automatycznych, a nasi konsultanci nie są w stanie ręcznie zmienić sposobu płatności dla danego zamówienia.

Jeśli napotkasz taki problem, zachęcamy do wybrania jednej z alternatywnych metod płatności, dostępnych w sklepie Borse.pl.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.