Nadszedł chłód i dotrzyma nam towarzystwa do następnej wiosny! 

Zbliża się zima 2022-2023, więc jak wybrać najmodniejsze i najwygodniejsze damskie buty na ten zimny sezon? Zadanie nie jest łatwe, ponieważ, buty są ważnym elementem każdego stroju i podkreślają wygląd kobiety.Pierwszą rzeczą do rozważenia jest kolor buta. Najpopularniejsze kolory butów zimowych to czarny, brązowy, szary i ciemno zielony. Czarne lub brązowe botki będą dobrze wyglądać w każdym stroju i możesz je nosić z różnymi stylami ubioru. Szare lub ciemno zielone botki sprawdzą się w bardziej eleganckim stylu i możesz ją połączyć z ładną sukienką.
Kolejnym ważnym czynnikiem jest materiał - skóra czy tkanina? Skóra to trwalszy materiał, który lepiej ochroni nogi przed wilgocią niż tkanina. Jednak nie jest tak ciepły jak tkanina. Możesz wybierać między butami skórzanymi lub tzw. skarpetowymi.
Trend na buty zimowe damskie w latach 2022-2023 nie jest taki sam jak w latach poprzednich. Będzie mniej jasny, a wybór bardziej zróżnicowany. Branża modowa stopniowo zmienia swoje preferencje.Główne trendy zimy 2022-2023:

 


Jeśli chcesz spędzać mniej czasu na polowaniu na idealne buty zimowe, i mieć więcej czasu dla siebie, mamy idealne rozwiązanie! Sprawdź naszą ofertę w borse.pl butów zimowych i przekonaj się, który styl jest dla Ciebie odpowiedni. Wysyłamy bezpośrednio do Twoich drzwi, więc nie musisz się martwić o samodzielne zabranie ich do domu. 
Ważne żebyś pamiętała przy zakupie zimowych butów. Przedstawiamy najważniejsze cechy pozwalające na pełną weryfikację komfortu butów zimowych przed ich zakupem:

  • lekkość – but nigdy nie powinien być ciężki, nawet jeśli to zimowe buty. Wręcz przeciwnie, utrudniałyby chód i szybko męczyły nogi.
  • wygoda - szczególnie w przypadku butów zimowych należy sprawdzić, czy są wygodne, Powinne być dopasowane do stopy i zapewniąc Ci wygode przez cały dzień. Dlatego sprawdzaj tabelę rozmiarów przed zakupem. Gdy się pomylisz, nie martw się, w borse.pl wymienimy Ci buty na pasujący rozmiar. But musi być wygodny podczas wykonywania wszystkich czynności, tym bardziej jeśli mówimy o zimowych butach, które są wyższe, często za kostkę lub za kolano i mogą powodować dyskomfort, zwłaszcza gdy są nowe;
  • jakość — upewnij się, że buty są solidne, to znaczy wykonane dobrego materiału. Jest to również ważny krok przed przystąpieniem do zakupu. Istotny jest wygląd wykonania, materiały oraz producent. Może to mieć wpływ na poziom cen. Dlatego decydując się na tańsze modele, możesz liczyć się z tym, że buty posłużą Ci przez jeden sezon. Ale, to nie powód do zmartwień, ponieważ w każdym roku są nowe trendy modowe!